Služby pro města a obce

Plánujete výstavbu ve vaší obci či městě?

Naše mnohaleté zkušenosti a moderní stavební technologie zajistíme pro vaše město kvalitní a komplexní stavební i provozní řešení.

Poskytujeme veškerou obvyklou městskou výstavbu a rekonstrukce, jako silniční stavby, křižovatky, kruhové objezdy, chodníky a přechody pro chodce, parkoviště, úpravy veřejných prostranství nebo instalace veřejného osvětlení.

Další důležitou službou, kterou poskytujeme, je výstavba a údržba veřejné infrastruktury, jako jsou vodovodní a kanalizační sítě. Pravidelnou údržbou a servisem infrastruktury zajišťujeme bezpečnost a komfort obyvatel měst a obcí.

Díky naší moderní technice a kvalifikovaným pracovníkům jsme schopni vám zajistit celý proces od komunikace s vaší projekční společností až po samotnou realizaci.

Jaké stavby a služby umíme realizovat

Na trhu působíme již více 30 let a postupem času jsme se stali jedním z předních specialistů v tomto oboru. Náš odborný tým techniků zajistí, že váš projekt bude dokončen podle nejvyšších standardů bez zpoždění a překročení nákladů.

 • Inženýrské stavby

  Zajistíme vám kompletní inženýrské sítě, vodovodní přípojky, kanalizační přípojky a plynové přípojky spolu s veřejným osvětlením. Od přípravy a realizace po uvedení do provozu a následný servis.

 • Vodohospodářské stavby

  Navrhujeme, stavíme a provozujeme čistírny odpadních vod, vodovody, kanalizace, retenční nádrže, odtokové objekty a čerpací stanice.

 • Urbanistické stavby

  Poskytujeme komplexní služby specializující se na městské stavby a infrastrukturu. Stavíme ulice, silnice, chodníky, křižovatky, parky, dopravní infrastrukturu, parkoviště a dětská hřiště.

 • Silniční stavby

  Stavíme silnice, chodníky, přechody pro chodce a kruhové objezdy. Máme také vynikající výsledky v oblasti bezproblémového schvalování našich projektů.

 • Zemní a výkopové práce

  Pomůžeme vám s jakoukoli terénní úpravou, zahradními pracemi a stavbou vašeho staveniště. Provádíme zemní práce a přípravu podloží.

 • Půjčovna a pronájem

  Pronajímáme různé druhy techniky, jako jsou nákladní automobily, bagry, válce a přeprava materiálu, jeřáb, třídič suti a drtič pro zásyp a přípravu zahrad a pozemků.

 • Drcení a třídění

  Poskytujeme specializovanou službu drcení a třídění recyklátu přímo na místě, které si určíte. S naším vybavením a odborným týmem se postaráme o efektivní rozdrcení a separaci recyklovatelných materiálů.

 • Provozování vodovodů a kanalizací

  Zajišťujeme kompletní provoz kanalizací a čistíren odpadních vod.

Pro koho dalšího ještě nabízíme služby

Naším posláním ve stavební společnosti je poskytovat rychlá a kvalitní řešení s jasnou návratností vašich investic. Zajišťujeme kompletní dodávku od návrhu, realizace a následného provozu.